Calendario

Noviembre 2018
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Kızlık Zarı Tamir Edilebilir Mi ?http://www.sagliklimiyim.com
Kızlık zarı her kadının doğuştan sahip olduğu esnek bir doku parasıdır. Zarın yapısı kişiden kişiye gre değişiklik gsterebilir. Bazı bayanlarda dar ve kk olan bu zar, bazılarında iste geniştir. İlk cinsel ilişki sırasında kızlık zarı yırtılır ve kanama meydana gelir. Bazı bayanlarda geniş yapıya sahip olan kızlık zarında ilişki sonrası kanama olmayabilir. Cinsel ilişkinin yanı sıra kişinin kendi kendini tatmin etmeye alışması (mastrbasyon) ile bu zar yırtılabilir.

Genital blge ameliyatları arasında en sık yapılan operasyon, kızlık zarı tamiridir.( kızlık zarı dikimi olarak da bilinir). Peki, kızlık zarı nasıl tamir edilir ?

kızlık zarı nasıl dikilirKızlık zarı diktirme
Genellikle lokal anestezi ile gerekleştirilen ve yaklaşık 30 dakikalık bir operasyon ile tamir edilen zarın tamir edilmesi sonucunda, vajina girişinde yeni bir zar dikilmektedir. Kızlık zarı tamiri, hastanın kendi dokusunun kullanılması ile gerekleştirilir. İlk cinsel ilişki sırasında yırtılan kızlık zarının tamiri mmkndr.
Ayrıca hastanın isteğine bağlı https://www.sagliklimiyim.com/kizlik-zari-tamir-edilebilir-mi/ olarak zarın tamirinin yanında vajina blgesi de daraltılmaktadır.

Vajina blgesine orijinal kızlık gibi https://www.sagliklimiyim.com/kizlik-zari-tamir-edilebilir-mi/ zar dikildikten sonra daraltmanın da yapılması ile birlikte, cinsel ilişkiden sonra oluşan genişlemenin onarılmasını sağlamaktır. Kızlık zarı tamiri, genellikle ilk cinsel ilişki sonrasında pişman olan ya da evlenmeden hemen nce kadınların tercih ettikleri genital blge operasyonudur.

Kızlık zarı ameliyatı iin en uygun dnem adetin olmadığı zamandır.

Lazer ile kızlık zarı dikimi
Lazer ile yapılan uygulamada iyileşme sresi daha hızlıdır ve ayırca sonular orijinale daha yakındır. Ayrıca aynı seans iinde zar tamirinin yanında vajina daraltma işlemi de https://www.sagliklimiyim.com/kizlik-zari-tamir-edilebilir-mi/ gerekleştirilebilmektedir. Hastalar, operasyondan sonra 1 hafta boyunca doktorun verdiği ilaları dzenli kullanmalıdır. İyileşme sreci ortalama 1 aydır.

Kızlık zarı dikimi sonrası cinsel ilişki
Kızlık zarı dikimi gerekleştikten sonra doktorlar 1 ay cinsel ilişkiye girilmemesini nermektedir. 1 ay sonra zar dokuları iyileşecektir. Ameliyat sonrası dikilen zar ilişki sonrası https://www.sagliklimiyim.com/kizlik-zari-tamir-edilebilir-mi/ tekrar kanayacaktır.

Kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı ?
Daha nce zar dikimi yapmanız ilişki sırasında veya sonrasında partneriniz tarafından https://www.sagliklimiyim.com/kizlik-zari-tamir-edilebilir-mi/ anlaşılmayacaktır. Zarınız ilk gnk gibi olacak ve kanayacaktır. Dikim işleminin anlaşılması iin jinokolog muayenesi gerekmektedir.
Admin · 16 vistas · Escribir un comentario
17 Feb. 2018. 15:08:28

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://ezrajjhg838blog.hazblog.com/Primer-blog-b1/KAzlAk-ZarA-Tamir-Edilebilir-Mi-b1-p27.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)